Tanie loty do Mediolanu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Warszawy
do Mediolanu od 159,00

Wylot

Wylot z: Warszawa, Polska Lotnisko wylotu: Warszawa, Dowolne lotnisko (WAWA)

Przylot

Przylot do: Mediolan, Włochy (MIL) Lotnisko przylotu: Mediolan, Dowolne lotnisko (MIL)

  • Linie lotnicze: Ryanair Warszawa Mediolan Wizzair Warszawa Mediolan

Cena od 159.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Warszawy do Mediolanu tanimi liniami lotniczymi

Loty z Poznania do Mediolanu oferuje irlandzki tani przewoźnik Ryanair. Promocyjne, bezpośrednie połączenia na trasie Poznań-Mediolan Bergamo (BGY) odbywają się w sezonie jesienno-zimowym od 27 października 2020 dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wylot z Poznania we wtorek o godz 09:50-11:35, lot w sobotę o godz 17:25, lądowanie w Mediolanie o godz 19:10. Loty powrotne także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty). Z Mediolanu Bergamo wylot we wtorki w godz 07:40-09:25, loty w soboty o godz 15:15, w Poznaniu lądowanie o godz 17:00. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Zarezerwuj tanie loty z Poznania do Mediolanu online lub zadzwoń na numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z Warszawy do Mediolanu. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

FR

FR 3899

  • 2020-10-29 18:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-29 20:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-11-04 21:20 Mediolan (BGY)
  • 2020-11-05 00:25 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-29 18:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-29 20:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-11-02 21:10 Mediolan (BGY)
  • 2020-11-03 00:15 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-27 18:10 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-27 20:10 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-11-03 20:35 Mediolan (BGY)
  • 2020-11-03 23:40 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-28 18:55 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-28 20:55 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-11-03 20:35 Mediolan (BGY)
  • 2020-11-03 23:40 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-29 18:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-29 20:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-10-30 13:35 Mediolan (BGY)
  • 2020-10-30 16:40 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-26 18:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-26 20:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-10-30 09:10 Mediolan (BGY)
  • 2020-10-30 12:15 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-26 18:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-26 20:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-10-31 09:10 Mediolan (BGY)
  • 2020-10-31 12:15 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-29 18:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-29 20:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-10-30 09:10 Mediolan (BGY)
  • 2020-10-30 12:15 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3897

  • 2020-10-26 06:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-26 08:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3897

  • 2020-11-04 21:20 Mediolan (BGY)
  • 2020-11-05 00:25 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN

FR

FR 3899

  • 2020-10-26 18:45 Warszawa (WMI)
  • 2020-10-26 20:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR

FR 3899

  • 2020-11-05 21:10 Mediolan (BGY)
  • 2020-11-06 00:15 Warszawa (WMI)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 97 PLN