Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Tanie loty z Krakowa (KRK) do Mediolanu (MIL) od 99.00 PLN
Wylot z:
Kraków, Polska PL
Przylot do:
Mediolan, Włochy IT

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Mediolan Bergamo (BGY)

Data promocji: od 2018-02-03 do 2018-10-24


Ryanair Kraków Mediolan. Z krakowskiego lotniska Kraków – Balice (KRK) na lotnisko Mediolan - Bergamo (BGY) połączenia lotnicze oferują irlandzkie linie lotnicze Ryanair. Loty w okresie jesienno-zimowym 2017/2018 realizowane są 7 razy w tygodniu. Loty z Krakowa o godzinie 12:20, natomiast planowany przylot do Mediolanu-Bergamo o godzinie 14:10. Linie lotnicze Ryanair proponują tanie loty na trasie Mediolan-Kraków. Połączenia odbywają się także codziennie od poniedziałku do niedzieli o godz 14:35-16:25. Rezerwuj tani lot liniami Ryanair do Mediolanu z Krakowa online lub skonsultuj się pod numerem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Proponowane loty z Krakowa do Mediolanu
Wylot
Czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2018-03-26 17:20 Kraków (KRK)
2018-03-26 22:40 Mediolan (BGY)
1
FR 3045
2018-03-26 17:20 Kraków (KRK)
2018-03-26 19:10 Pescara (PSR)
FR
2
FR 4016
2018-03-26 21:25 Pescara (PSR)
2018-03-26 22:40 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka
2018-04-02 09:10 Mediolan (BGY)
2018-04-02 22:25 Kraków (KRK)
1
FR 4035
2018-04-02 09:10 Mediolan (BGY)
2018-04-02 10:25 Pescara (PSR)
FR
2
FR 3046
2018-04-02 19:35 Pescara (PSR)
2018-04-02 21:25 Kraków (KRK)
FR
Oferta 1
Cena: 303 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 6877
FR
2018-03-26 23:05 Kraków (KRK)
2018-03-27 00:50 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka
2018-04-02 09:10 Mediolan (BGY)
2018-04-02 22:25 Kraków (KRK)
1
FR 4035
2018-04-02 09:10 Mediolan (BGY)
2018-04-02 10:25 Pescara (PSR)
FR
2
FR 3046
2018-04-02 19:35 Pescara (PSR)
2018-04-02 21:25 Kraków (KRK)
FR
Oferta 2
Cena: 308 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka
2018-03-26 21:50 Kraków (KRK)
2018-03-27 11:00 Mediolan (BGY)
1
FR 237
2018-03-26 21:50 Kraków (KRK)
2018-03-26 23:05 Gdańsk (GDN)
FR
2
FR 8311
2018-03-27 08:55 Gdańsk (GDN)
2018-03-27 11:00 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 26h 10m / 1 przesiadka
2018-04-02 17:15 Mediolan (BGY)
2018-04-03 20:25 Kraków (KRK)
1
FR 3704
2018-04-02 17:15 Mediolan (BGY)
2018-04-02 20:45 Burgas (BOJ)
FR
2
FR 3715
2018-04-03 18:30 Burgas (BOJ)
2018-04-03 19:25 Kraków (KRK)
FR
Oferta 3
Cena: 308 PLN
www.lotydomediolanu.pl Tanie Loty Mediolan - Tanie Bilety Lotnicze do Mediolanu